Poziv na drugu javnu kampanju projekta “Program integracije slijepih osoba u društvo”

Poštovani,

posebno nam je zadovoljstvo pozvati Vas na drugu javnu kampanju projekta „Program integracije slijepih osoba u društvo“ sufinanciranog iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Kampanja će se održati u petak, 29. travnja 2022. u 10:00 sati u prostorijama Županijske udruge slijepih Split – Zagrebačka 17.

Javna kampanja usmjerena je na senzibilizaciju šire javnosti i promociju izvan- institucijskih usluga, mjera i programa za slijepe osobe te članove njihovih obitelji, a organizira je Županijska udruga slijepih Split u suradnji s projektnim partnerom Institutom perspektiva ekonomije Mediterana.

U sklopu druge javne kampanje održat će se okrugli stol i informativni dan. Na okruglom stolu imat ćete priliku sudjelovati u raspravi na temu prepreka slijepih osoba u funkcionalnoj integraciji u društvo i provedenim projektnim aktivnostima dok ćete na informativnom danu imat priliku čuti više o glavnim zaključcima održanog okruglog stola te rezultatima provedenoga projekta.

Dnevni red druge javne kampanje s pripadajućim temama i predavačima prikazan je u nastavku.

DNEVNI RED

OTVARANJE DOGAĐANJA
UVODNI POZDRAV
Ivan Tokić, Županijska udruga slijepih Split

OKRUGLI STOL
UVODNO PREDAVANJE
Prepreke slijepih osoba u funkcionalnoj integraciji u društvo te provedene projektne aktivnosti
Ana Kelavić, Županijska udruga slijepih Split
Goran Pažin, Institut perspektiva ekonomije Mediterana (IPEMED)

MODERIRANA RASPRAVA
Nena Bulaja, Županijska udruga Slijepih Split

STANKA I PRIGODNO OSVJEŽENJE

INFORMATIVNI DAN
Predstavljanje glavnih zaključaka okruglog stola te glavnih zaključaka provedenoga projekta
Jasna Giljum Kukoč, Županijska udruga slijepih Split

U očekivanju Vaše cijenjene potvrde sudjelovanja upućujem srdačne pozdrave u ime Županijske udruge slijepih Split.

Ivan Tokić
tel.: +385 21/483-655
Adresa e-pošte: split@udrugaslijepih.hr

Poziv na drugu javnu kampanju projekta (PDF)