Održano edukativno i interaktivno predavanje Gorana Milića – Iza scene: Goran Milić iza kamera

Županijska udruga slijepih Split održala je edukativnu radionicu za šesnaest svojih korisnika na temu medijske pismenosti i televizijskog novinarstva.

Edukativna radionica održala se u prostoriji Županijske udruge, a korisnici su imali priliku slušati poučno predavanje daleko poznatog urednika, voditelja i putopisca Gorana Milića.

Putopisac je zanimljivim predavanjem pokušao korisnicima predočiti snimanje emisija različitog sadržaja. Tijekom predavanja, korisnici su interaktivno sudjelovali i postavljali pitanja, a ustvrdili su kako im se posebno svidjelo preprečivanje raznih dogodovština s putovanja i anegdota na temu života u različitim državama.

Nakon zanimljivog i edukativnog predavanja, korisnici su imali priliku dobiti autogram i fotografirati se s Goranom Milićem, a na samom kraju voditeljice radionice upoznale su ih s nadolazećim projektnim aktivnostima.