Organizirana radionica na temu art terapije

Županijska udruga slijepih Split, 22. srpnja 2021. organizirala je edukativnu radionicu za svoje korisnike na temu art terapije.

Edukativno-opuštajuća radionica održala se u prostoriji Županijske udruge, a korisnici su imali priliku slušati poučno predavanje art terapeutice Livie Markovine.

Terapeutica je zanimljivim predavanjem pokušala korisnicima predočiti što je točno art terapija te kako se ona provodi u praksi. Tijekom predavanja, korisnici su interaktivno sudjelovali i okušali se u interpretaciji predmeta osjetom dodira, a ustvrdili su kako im se posebno svidjeli savjeti i primjeri terapeutice kako je art terapija uvelike pomogla pojedincima u njihovom životu.

Nakon zanimljivog i edukativnog predavanja, voditeljice radionice istaknule su kako su korisnici bili jako zadovoljni onime što im se predstavilo te kako se posebno vesele nadolazećim kreativnim radionicama.